Вентилятори

Промислова вентиляція

Свіже, чисте повітря потрібен кожній людині і є нормою, якої повинні відповідати магазини, заводи, фабрики, промислові та комунальні підприємства. При недотриманні норм підприємству загрожує серйозний штраф, аж до закриття. Щоб розробити і побудувати промислову вентиляцію, необхідно розрахувати і спроектувати надійну і продуктивну систему на основі електродвигунів, каналів, вентиляторів і вентиляційних систем. Все це можна зробити, скориставшись продукцією «Еквівес».

Детальніше про промислової вентиляції та кондиціонування

Промислова вентиляція найчастіше ділиться на 2 типи систем:

  • загальні;

  • місцеві.

Загальна вентиляція розрахована на відведення відпрацьованого повітря і доставку свіжого в цеха, на дільниці і в промислові об'єкти в цілому. Найчастіше це великі технічні структури, що складаються з декількох двигунів, агрегатних вентиляторів і мережі труб (каналів).

Місцева вентиляція може висмоктувати пил, відпрацьовані гази або пара від конкретного верстата або декількох верстатів і перенаправляти їх в загальну систему, або виводити окремо.

Для реалізації виробничих завдань використовують промислові системи вентиляції та кондиціонування на основі різних вентиляторів, ось популярні:

  • осьової тип - затребувані в кафе, ресторанах, магазинах і на складах, їх монтують у вікна або отвори в стінах;

  • відцентрові - працюють за рахунок створення тиску в трубах;

  • дахові витяжки - тип монтажу промислової вентиляції, затребуваний повсюдно, висновок і забір повітря здійснюється на даху;

  • пиловловлювачі - фільтри повітря всередині приміщень.

На сайті «Еквівес» ви знайдете все необхідне для подібних пристроїв. Якщо плануєте створення вентиляційних систем - скористайтесь каталогом або просто зателефонуйте нашому менеджеру, він підкаже як отримати максимум користі при мінімальних витратах, а також допоможе оформити замовлення і доставку до складу.

 

Рекомендуемые категории и товары